Sklep Kakadu

Sklep sieci Kakadu w białostockim Centrum Handlowym Auchan Hetmańska zajmuje  powierzchnię 130 mkw.  Kakadu posiada w asortymencie ponad 52 tys. artykułów dla psów, kotów, gryzoni i ptaków. Wśród produktów znajdują się pokarmy, środki pielęgnacyjne, produkty zdrowotne, legowiska i zabawki. Właściciele psów i kotów mogą na miejscu zakupić identyfikator i wygrawerować  na nim imię zwierzecia oraz swoje dane kontaktowe.

Sklepy Kakadu działają w 36 polskich centrach handlowych. Właściciel sieci, Kakadu sp. z o.o. prowadzi także sklep internetowy.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska należy do Immochan i mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie.

Przy centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan oraz Leroy Merlin. Centrum Handlowe posiada ponad 1, 5 tys. miejsc parkingowych, w tym 35 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2008 roku.