Salon sieci Kari

Kari zapowiada dalszą ekspansję na polskim rynku. W planach jest otwarcie około 30 salonów obuwniczych jeszcze w 2012 roku. Podczas Shopping Center Forum Krzysztof Barański, odpowiedzialny za ekspansję sieci Kari przedstawi koncept i opowie o lokalizacjach, które są w kręgu zainteresowania firmy.

Kari na polskim rynku zadebiutowała w maju 2012 roku. Do czerwca uruchomiono w Polsce pierwsze 10 salonów, które funkcjonują już m.in. we Wrocławiu, Gdańsku, Koszalinie, Rzeszowie, Sosnowcu czy Tarnowie.

Salony sieci obuwniczej Kari działają w Polsce, Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie. Oprócz butów dla kobiet i mężczyzn w wieku 20-45 lat, sklepy Kari oferują także akcesoria i produkty sezonowe.

Oferta Kari, jak podkreśla Joanna Wiewiórowska, odpowiedzialna za marketing sieci, jest tworzona z myślą o wymagających klientach, którzy lubią bawić się modą tworząc kompletny wizerunek. Szeroki wybór, ciekawe wzornictwo i atrakcyjne promocje zadecydowały o ogromnym sukcesie dotychczasowych sklepów Kari – dodaje.

Właścicielem sieci Kari jest rosyjski multimilioner Igor Jakowlew- założyciel sieci sklepów z wyposażeniem Eldorado.

Informacje dotyczace Shopping Center Forum można znaleźć na stronie www.scf2012.retailnet.pl.