Sebastiano Jaksetich, kordynator ds. rozwoju SJ International GmbH

Uczestnikiem Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 będzie Sebastiano Jaksetich, kordynator ds. rozwoju marek odzieżowych: Mustang, Tom Tailor i Tommy Hilfiger z firmy SJ International GmbH.  Podczas targów będzie poszukiwać nowych lokalizacji dla sklepów sieci.

– Działamy na terenie całej Europy, ale polski rynek zawsze był dobrze oceniany przez naszych klientów. Marki odzieżowe, które wprowadzamy  są obecne w Polsce od wielu lat i cały czas się rozwijają  – mówi Sebastiano Jaksetich.

– Obecnie pomagamy klientom ocenić możliwości otwarcia nowych lokali oraz zaplanować realistyczne wyniki dla  marek odzieżowych. Dlatego poszukujemy dobrych lokalizacji retailowych – zwłaszcza w outletach.

Spółka SJ International GmbH została założona we Włoszech w 2000 roku, specjalizuje się w doradztwie na rynku nieruchomości w sektorze centrów outletowych. Świadczy usługi zarówno dla developerów, jaki i właścicieli marek sieciowych. Pomaga określić dobre lokalizacje i zaplanować realne wyniki dla danej marki.  Siedziba firmy znajduje się w Berlinie, jednak przez prawie 20 lat mieściła się na Węgrzech. W Polsce SJ International jest odpowiedzialna za rozwój marki: Mustang, Tom Tailor i Tommy Hilfiger.

Sebastiano Jaksetich podczas Shopping Center Forum będzie specjalnym gościem firmy Centrum Targowego Ptak SA. Spotkać się z nim można przy stoisku 5.4, na którym będzie prezentowane centrum outletowe Ptak Outlet. 

Więcej informacji o Shopping Center Forum można znaleźć na stronie www.scf2012.retailnet.pl.