Stoisko sieci Gold Buyers

Międzynarodowa firma Gold Buyers, która zajmuje się wyceną i skupem metali szlachetnych otwiera stoiska wyłącznie w centrach handlowych. W Polsce planuje uruchomić 80-100 punktów. Gold Buyers rozpoczęła działalność w naszym kraju w 2011 roku, otwierając na rynku warszawskim 9 stoisk.

Obecnie w ramach sieci działa 16 punktów firmowych w centrach i galeriach handlowych. Między innymi w warszawskim CH Wola Park i CH Targówek, a także w krakowskim CH Bonarka.  

Przedstawiciele spółki będą przyglądać się nowym inwestycjom handlowym podczas targów Shopping Center Forum & Trade Fair 2012.

Więcej informacji o Shopping Center Forum można znaleźć na stronie www.scf2012.retailnet.pl.

Punkty Gold Buyers działają w formie wolnostojących stoisk w pasażach komunikacyjnych centrów handlowych. Standardowy butik ma wymiary 2,4m x 2,4m x 2m, ale może być rozszerzony lub skrócony w zależności od docelowej lokalizacji.

Gold Buyers to międzynarodowa sieć handlowa zajmująca się wymianą biżuterii (ze złota, srebra, platyny) na gotówkę. Pierwsze sklepy powstały w 2009 roku w Stanach Zjednoczonych. Sieć liczy obecnie ponad 650 punktów handlowych na całym świecie. Charakterystyczne stoiska, wózki i budki Gold Buyers widoczne są w centrach handlowych oraz promenadach w Amerykach Północnej i Łacińskiej, Europie i południowo-wschodniej Azji.