Wyspa handlowa USA Sports

Przedstawiciele spółki Royal Fashion sp. z o.o. poinformowali o kolejnym otwarciu stoiska USA Sports. Nowa powierzchnia handlowa została udostępniona klientom w wielofunkcyjnym centrum handlowym Manufaktura w Łodzi.

– W ciągu miesiąca otwieramy dwie kolejne lokalizacje również naszych wysp handlowych. Wyspy te cieszą się dużym zainteresowaniem naszych franczyzobiorców ze względu na niskie koszty inwestycji jak i prowadzenia samej działalności, które zamykają się kwotą 35 tys. zł. Jesteśmy również w trakcie rozmów na kolejne cztery lokalizacje w najbliższych trzech miesiącach – poinformował redakcję Retailnet.pl Mikołaj Sławski, reprezentujący Royal Fashion sp. z o.o.

Na wyspach USA Sports są sprzedawane czapki i t-shirty amerykańskich lig NBA, NFL, NHL oraz kolekcje marek Karl Kani, Tribal i Pelle Pelle.

Przypomnijmy, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy spółka Royal Fashion spółka uruchomiła m.in. wyspę handlową pod szyldem USA Sports w Galerii Białej w Białymstoku oraz w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

Royal Fashion otwiera zarówno sklepy własne jak i franczyzowe. Firma planuje ekspansję w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców.