Wizualizacja Opole Park

Peppercorn-Properties – firma deweloperska działająca na rynku polskim planuje realizację w Opolu inwestycji handlowej typu convenience shopping center. Inwestor deklaruje, że budowa obiektu rozpocznie się w 2012, a otwarcie nastapi pod koniec 2013 roku. 

Opole Park znajdzie się na działce mierzącej 20 tys. mkw. Powierzchnia najmu centrum handlowego wyniesie około 4,7 tys. mkw.Klienci będą mogli wejść do każdego z salonów z zewnątrz.

Peppercorn-Properties to firma zarządzana jest przez grupę profesjonalistów, posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Firma zajmuje się pozyskiwaniem gruntów na terenie całego kraju pod nowe inwestycje komercyjne. Działalność opiera się na budowaniu parków handlowych tylu convenience shopping center. Bardzo istotne dla firmy jest dobranie optymalnego tenant mixu, aby kupujący mógł zrealizować swoje podstawowe, codzienne potrzeby zakupowe.

Peppercorn-Properties pozyskuje grunty w średnich miastach powyżej 120 tys. mieszkańców, ale widzi też duży potencjał w mniejszych miejscowościach nawet już od 20-30 tys. mieszkańców. Aktualnie firma pracuje nad projektami w Opolu – Opole Park, Wałbrzychu – Wałbrzych Park, w Lubinie – Lubin Park. Firma prowadzi również proces komercjalizacji istniejącej już galerii w Giżycku GUZ.

Zespół Peppercorn-Properties pojawi się na wrześniowym Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 r. Firma będzie prezentować swoje projekty na stoisku 7.6. Więcej informacji o Forum maozna znaleźć na stronie www.scf2012.retailnet.pl