Salon Komputronik

W 2012 roku sieć salonów Komputronik rozrośnie się do blisko 180 placówek. Planowane jest otwarcie 20 nowych sklepów francyzowych i klika z nich znajdzie się w galeriach handlowych. Obecnie w sieci działa ponad 60 sklepów Komputronik w największych centrach handlowych.

Na wrześniowym Shopping Center Forum 2012, Alicja Zrada, Manager ds. rozwoju sieci Komputronik SA będzie przyglądać się nowym projektom centrów handlowych.

Więcej informacji na temat najemców biorących udział Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 na stronie www.scf2012.retailnet.pl.

Komputronik SA, właściciel sieci salonów oraz operator sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym, według wstępnych danych wypracował w lipcu 2012 roku przychody w wysokości przekraczającej 81 mln zł, w porównaniu do ponad 64 mln zł w lipcu 2011 roku.

Komputronik SA działa od 1996 roku. Sprzedaż detaliczna firmy jest prowadzona za pośrednictwem internetowego sklepu Komputronik.pl oraz ogólnopolskiej sieci ponad 200 salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. W lipcu 2007 roku spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki pozyskanemu kapitałowi Zarząd Komputronik SA zrealizował przyjętą strategię rozwoju i umocnił swoją pozycję jako dostawca sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce. W skład Grupy Kapitałowej Komputronik wchodzi również Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o.