CH Auchan Bielany

Efektem remontu w Parku Handlowym Auchan Bielany jest nowa strefa z restauracjami, przestronna, z dużą ilością zieleni. Wiele udogodnień przygotowano z myślą o rodzinach oraz matkach z dziećmi. Nowością w strefie restauracyjnej są trzy przestrzenie w jednym miejscu – strefa szybkiego jedzenia, strefa ogólna oraz strefa rodzinna.

Strefa rodzinna to nowe, specjalnie zaaranżowane miejsce, z większymi stołami i krzesełkami dla dzieci. Rodzice mogą tam odpocząć, a w razie potrzeby podgrzać butelkę dziecka z mlekiem w kuchence mikrofalowej. Strefa szybkiego jedzenia, to nowoczesne wnętrze ze stolikami i krzesłami barowymi dla osób, które chcą zjeść wygodnie i szybko. Wszystkie strefy są oddzielone przegrodami z żywymi roślinami oraz dekoracyjnymi donicami.

Wśród lokali gastronomicznych PH Auchan Bielany można znaleźć Cafe Toffino, Empik Cafe, Flunch, KFC, Sami Swoi, Sphinx czy Świat Chin.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni 32 ha jest największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Centrum Handlowe posiada 3400 miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych.

Immochan to dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 20 galeriami z tysiącem lokali o łącznej powierzchni najmu 149 tys. mkw. Największe z nich – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji – to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumii oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Bogatą ofertę sklepów znajdujących się w galeriach handlowych wzmacnia hipermarket Auchan i stacje benzynowe Auchan. W ramach parków handlowych Auchan Immochan współpracuje z takimi firmami jak: Leroy Merlin, Decathlon czy McDonalds.

Podczas Shopping Center Forum 2012 będzie można zapoznać się z projektami firmy Immochan na stoisku numer 4.4. Więcej na temat uczestników Forum na stronie www.scf2012.retailnet.pl.