Salon sieci Bershka

Grupa odzieżowa Inditex, do której należą salony takich marki jak Zara, Bershka, Pull&Bear czy Stradivarius  otworzyła nowy sklep sieci Bershka. Jest to 33 lokal tej marki w naszym kraju. Butik zajął powierzchnię 500 mkw.

Powstał on w Focus Mall Rybnik

Salony Bershka w centrach handlowych zajmują średnio około 500 mkw. powierzchni. Obecnie sieć Bershka liczy 827 sklepów na całym świecie. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą ubrań. Odbiorcy marki Bershka to młodzi ludzie. Żeby zaopatrywać sklepy w ubrania zgodne z najnowszymi trendami, Bershka opracowała elastyczny model biznesowy pozwalający dostosowywać się do zmian, które mogą wystąpić podczas kampanii. Dzięki temu Bershka może reagować na zmiany poprzez wprowadzanie do sklepów nowych produktów w jak najkrótszym czasie.

Hiszpańska grupa odzieżowa Inditex jest właścicielem sieci takich sklepów jak: Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Zara Home czy Oysho. Flagową marką firmy jest Zara. Założycielem grupy jest Amancio Ortega, uznawany za najbogatszego człowieka w Europie.