Centrum Handlowe Galaxy

Oferta szczecińskiego Centrum Handlowego Galaxy zostanie poszerzona o kolejnych najemców. Do niedawno otwartych salonów marek Adidas i Nike (zajęły one 467 mkw. pow.) dołączył salon marki Puma. Znalazł się on na poziomie +2 i zajął powierzchnię 60 mkw. Niebawem w galerii Galaxy zostanie otwarty także salon producenta oraz importera odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych renomowanych marek – Martes Sport. Sklep znajdzie się również na poziomie +2 i będzie mierzył powierzchnie około 1100 mkw.

Szczecińska galeria handlowa Galaxy znajduje się u zbiegu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego oferuje 170 sklepów różnych branż oraz hipermarket Real. Na pięciu poziomach parkingu jest ok. 1300 miejsc parkingowych. Parking podziemny na ok. 600 samochodów znajduje się pod budynkiem centrum.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.