Salon Divers

Spółka Etos jest producentem odzieży casual i streetwear, w swoim portfolio posiada m.in. marki: Diverse, CLTN, Iridium. Swoje sklepy, zarówno własne jak i franczyzowe uruchamia głównie w centrach i galeriach handlowych. Obecnie w ramach sieci Diverse funkcjonuje 201 salonów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Na targach Shopping Center Forum & Trade Fair 2012, przedstawiciele firmy będą poszukiwać nowych lokalizacji dla swoich sklepów w powstających i obecnych centrach handlowych.

Szczegółowe informacje o wrześniowych targach można uzyskać na stronie: www.scf2012.retailnet.pl.

Marka Diverse inspirowana nowojorską kulturą i stylem życia powstała w 1993 roku, aby odpowiedzieć na potrzeby młodych ludzi.

Marka CLTN pojawiła się na rynku w roku 2004 rozpoczynając swoją działalność od prezentacji kolekcji zimowej wtedy jeszcze pod nazwą Coalition. Pierwsze ubrania i akcesoria przeznaczone były głównie dla snowboarderów i narciarzy freestyle. Kolekcję letnią stworzono z myślą o ludziach uprawiających wtedy młodą dyscyplinę, jaką był kitesurfing. Pozytywny odbiór w środowisku spowodował rozszerzenie kolekcji o linie street i casual.

Marka Iridium to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poza design’em oraz wysoką jakością wymagają też bezkompromisowego doboru materiałów oraz dbałości o stronę techniczną produktu. Iridium poza stroną techniczną oferuje dodatkowo unikalny styl, który można określić jako połączenie casual i active.