Paweł Dąbroś, dyrektor sprzedaży StarNet Telecom

StarNet Telecom zajmuje się budową sieci telekomunikacyjnej, dostarczaniem centrali telefonicznej, zarządzaniem infrastrukturą telekomunikacyjną, bezpośrednimi i indywidualnymi kontaktami z najemcami oferując szybki czas reakcji oraz nieustanny serwis. – Budujemy zaufanie naszych klientów głównie poprzez terminowe dostarczenie usług telekomunikacyjnych, a także poprzez bardzo krótki czas reakcji na zgłoszenia. Nasi inżynierowie są do dyspozycji Klientów przez cały czas, nieustannie monitorując stan usług i poziom świadczonego serwisu – podkreśla Paweł Dabroś, dyrektor sprzedaży StarNet Telecom.

Grupa Energia jest koncesjonowanym przedsiębiorstwem energetycznym zarówno w zakresie usług dystrybucji, jak i sprzedaży energii elektrycznej. Rozwiązania proponowane przez Grupę Energia są zawsze dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego z klientów, którzy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie przez cały czas trwania inwestycji – na etapie projektowania zaczynając, a na optymalizacji kosztów po uruchomieniu obiektu kończąc.

Swoja oferte przedstawiciele obu firm beda prezentować na Shopping Center Forum & Trade Fair w dniach 12-13 września 2012 r. Więcej o najważniejszym wydarzeniu w branży rynku centrów handlowych na stronie: www.scf2012.retailnet.pl

StarNet Telecom i Grupa Energia dostarczają swoje usługi terminowo, co wyróżnia obie spółki na tle innych przedsiębiorstw z branży energetycznej i telekomunikacyjnej. Obie firmy zapewniają także działania optymalizujące dodatkowe koszty, które są związane z użytkowaniem usług świadczonych przez konkurencję.

Celem Grupy Energia jest zarządzanie energią w taki sposób, aby wygenerować jak największe zyski i oszczędności, minimalizując przy tym koszty.

– Firma obsługuje obecnie ponad 20 centrów handlowych w całej Polsce. Dzięki nawiązaniu współpracy, właściciel obiektu otrzymuje dodatkowe przychody podnoszące wartość nieruchomości, a najemcy stają się uczestnikami rynku energii i mogą wybrać dowolnego sprzedawcę energii dla swojego lokalu. Oferta obejmuje przejęcie od właściciela obowiązek rozliczania kosztów energii, obsługę najemców, serwis sieci oraz egzekwowanie należności, przy zagwarantowaniu niskich cen energii elektrycznej – potwierdza Tomasz Popowski, Key Account Specialist z Grupa Energia.
Zarówno StarNet Telecom, jak i Grupa Energia, zapewniają usługi oparte na nowoczesnych technologiach i systemach czołowych producentów.