Wizualizacja Bonarka City Center

Co roku w miesiącach wakacyjnych obserwuje się zwiększoną liczbę odwiedzających Bonarka City Center. Lipiec 2012 był jak dotąd miesiącem o najwyższym wskaźniku odwiedzalności w skali roku. W sierpniu 2012 odwiedzalność wzrosła o 8 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym i kształtuje się na poziomie lipcowego wyniku. W sumie w czasie dwóch wakacyjnych miesięcy Bonarka City Center gościła w swoich progach ponad 2 miliony osób. Bonarka City Center utrzymuje stabilny trend wzrostowy jeśli chodzi o wyniki odwiedzalności i konsekwentnie zwiększa swoją przewagę w tym zakresie nad wartością indeksów ogólnopolskich. W ciągu minionych 12 miesięcy centrum odwiedziło blisko 9 proc. więcej klientów niż w tym samym okresie rok temu.

– Wakacje są dla Bonarka City Center czasem wytężonej pracy. Notujemy wtedy wzmożoną aktywność konsumentów, którzy z jednej strony mają więcej czasu na zakupy podczas urlopów, z drugiej zaś zostają skuszeni wakacyjnymi wyprzedażami. Duże znaczenie ma także fakt pojawiania się w Bonarce coraz to nowych marek oraz ciekawa oferta eventowo-promocyjna, która stanowi niewątpliwą wartość dodaną dla naszych klientów. Bardzo pozytywnym sygnałem, potwierdzającym naszą mocną pozycję rynkową jest  fakt utrzymywania trendu wzrostowego na przełomie całego roku oraz wyniki coraz to bardziej odbiegające in plus od wskaźników ogólnopolskich. – komentuje Andrzej Seliga, Dyrektor Zarządzający Bonarka City Center.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się pierwszy na świecie ośrodek edukacyjno-wychowawczy w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.