Wizualizacja Galerii Narew

Media Expert w łomżyńskiej Galerii Narew zajmie powierzchnię 1,2 tys. mkw. Będzie to największy sklep tej sieci w mieście. Znajdzie się w nim około 20 tys. produktów, w sród nich  laptopy i telefony oraz  sprzęt z RTV/AGD.

– Bardzo się cieszymy, że market Media Expert wzbogacił ofertę naszego centrum. Galeria Narew będzie największym i jedynym tego typu obiektem w Łomży i tej części regionu, dlatego zależy nam na jak najbardziej zróżnicowanej ofercie. Chcemy, aby klient przyjeżdżający do Galerii Narew mógł zrobić kompleksowe zakupy zarówno spożywcze, odzieżowe, kosmetyczne, budowlano – dekoracyjne, jak i elektroniczne. Podpisanie umowy z marką Media Expert jest kolejnym krokiem do realizacji tego zamierzenia. – mówi Henryk Rytwiński, Leasing&Development Director.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Firma stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa 275 marketów.

Galeria Narew w Łomży to centrum o zasięgu regionalnym, które powstaje na terenie o powierzchni 110 tys. mkw, z czego połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów (między innymi: Real, Castorama, H&M, New Yorker, Media Expert), restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere). Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów oddanych zostanie ok. 1500 miejsc parkingowych.