Fabrice Bansay

-Podczas nadchodzących targów Shopping Center Forum & Trade Fair zaprezentujemy szeroki zakres usług, kompetencji i doświadczeń oferowanych przez Apsys Polska. Udział w targach jest dla nas szczególnie istotny w kontekście komercjalizacji naszych nowych inwestycji, na przykład Centrum Handlowego Łacina– mówi Fabrice Bansay prezes zarządu Apsys Polska.

-Jednak będziemy również omawiać możliwości współpracy w przypadku tych obiektów, którymi zarządzamy. Naszym celem jest pogłębienie istniejących oraz nawiązanie nowych relacji biznesowych zarówno z właścicielami centrów handlowych czy też inwestorami, jak również najemcami. Pragniemy zainteresować ich naszymi projektami i zachęcić do współpracy, a w przypadku firm już z nami współpracujących, współpracę tę wzmocnić.

Apsys Polska to globalny zarządca nieruchomości, inwestor, deweloper, agent ds. najmu oraz menadżer projektu. Spółka posiada wiodącą pozycję w Polsce w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Jako pionier certyfikacji zrównoważonego budownictwa dysponuje unikatowym know-how, które pozwala na podniesienie wartości obiektów i obniżenie kosztów ich utrzymania. Apsys zarządza obecnie 15 centrami handlowymi w 12 miastach i realizuje poznańską inwestycję – centrum handlowe Łacina.

Z projektami firmy będzie się można zapoznać na stoisku 4.5. Więcej informacji na temat inwestorów biorących udział Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 mozna przeczytać na stronie http://scf2012.retailnet.pl/wystawcy/