Salon Etam

Grupa Etam jest obecna w ponad 45 krajach. Jest jednym z liderów dystrybucji odzieży dla kobiet ze swoimi blisko 4 tysiącami punktów sprzedaży w których oferowane są trzy marki Etam Prêt-à-porter i Bielizna, 123 oraz Undiz.

Przedstawiciele spółki Etam Poland sp. z o.o. będą obecni podczas wrześniowego Shopping Center Forum&Trade Fair 2012. Zapowiadają, że obserwują polski rynek i są zainteresowani nowymi lokalizacjami w największych miastach w Polsce.

Firma rozwija sieć za pomocą franczyzy od 1999 roku, w którym Etam otworzył swoje pierwsze sklepy w Libanie i Arabii Saudyjskiej. Od tego momentu Etam kontynuuje rozwijanie swojej sieci z pomocą lokalnych partnerów w rożnych krajach świata.

W Polsce w ramach sieci działa obecnie 12 butików zlokalizowanych w największych miastach w Polsce ( CH Arkadia w Warszawie, Galeria Pomorska w Bydgoszczy, DH Renoma we Wrocławiu, Galeria Jurajska w Częstochowie, CH Janki pod Warszawą, Port Łódź i CH Manufaktura w Łodzi, CH Galaxy w Szczecinie, Galerii Krakowskiej i Bonarka City Center w Krakowie, a także w Auchan Piaseczno i Białystok). Lokale sieci mają od 100 do 150 mkw. powierzchni handlowej.

Więcej o uczestnikach Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 można sie dowiedzieć dzięki stronie http://scf2012.retailnet.pl/uczestnicy/