Wnętrze CH Wzgorze

Otwarcie Centrum Handlowego Wzgórze planowane jest na trzeci kwartał 2013 roku. Rozbudowywany obiekt jest wynajęty w 82 proc., a większość pozostałej powierzchni handlowej jest zarezerwowana. O wolnych powierzchniach w CH Wzgórze będzie można porozmawiać podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Więcej na stronie http://scf2012.retailnet.pl

Bath and Body Works to najnowszy najemca w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni. Na powierzchni 277 mkw. Bath and Body Works zaproponuje klientom CH Wzgórze w Gdyni naturalne kosmetyki do ciała, akcesoria kąpielowe i SPA. Bath and Body Works powstało w Ohio w 1990 roku. Sieć należy do Limited Brands. Posiada ponad 1,6 tys. sklepów w USA, Kanadzie oraz sklepy w Rosji, Turcji i w Azji. Pierwszy sklep Bath and Body Works w Polsce otwarty zostanie we wrześniu tego roku w Warszawie.

CH Wzgórze będzie największym regionalnym centrum na Pomorzu. Powierzchnia rozbudowanego Wzgórza wyniesie 70 tys. mkw. GLA. Znajdzie się tu 270 sklepów. Wśród głównych najemców znajdą się m.in.: Real; Grupy: Inditex, LPP i Grupa Alshaya; H&M, C&A, NewYorker, Kino Helios, Simple, Orsay, Superpharm, Smyk, Empik, Sephora, Douglas, Drogeria Natura, Rossman, Tally Weijl, Cubus, City Sport, LaVard, Duka, Kruk, Yes, Apart, Solar, Villeroy&Boch, Gino Rossi, Grycan, Grand Kebab, Wyspa Smaku, Mount Blanc, Tai Wok, Sushi Matsu, Coffee Heaven, Waynes Café, Gelatomagia, Tradycyjne Jadło, Subway i Salad Story. 

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantar w Słupsku. Mayland przygotowuje budowę kolejnych centrów handlowych.