Punkt Teletorium w CH Wola Park

Spółka Teletorium jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stoisk sprzedażowo-usługowych, w których oferuje telefony komórkowe oraz akcesoria GSM. Obecnie na terenie kraju funkcjonują 103 stoiska Teletorium w 13 województwach. 1 września 2012 roku został otwarty kolejny punkt sieci w Centrum Handlowym Sky Tower we Wrocławiu.

Podczas wrześniowego Shopping Center Forum & Trade Fair 2012, Piotr Andrzejewski, dyrektor zarządzający Teletorium sp. z o.o. będzie rozmawiał o nowych lokalizacjach stoisk sieci.

Więcej informacji o forum na stronie internetowej   http://scf2012.retailnet.pl/uczestnicy/

Firma Teletorium działa na rynku od 2004 roku, od 2009 w formie sieci franczyzowej. Należymy do grupy kapitałowej jednego z największych dystrybutorów akcesoriów GSM – spółki akcyjnej TelForceOne, notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Stoiska handlowe sieci Teletorium znajdują się w największych centrach handlowych w całej Polsce. Na niewielkiej powierzchni sprzedażowej oferują telefony, ale również baterie, ładowarki sieciowe i samochodowe, zestawy słuchawkowe, kable usb, pokrowce i obudowy, przenośne pamięci, kabury, oryginalną biżuterię do telefonów komórkowych oraz inne akcesoria. Stoiska sieci znajdują się między innymi w CH Atrium Reduta, CH Wola Park, CH M1 w Poznaniu, Galerii Copernicus w Toruniu, CH Zakopianka Kraków, Galerii Miodowej.