Plac zabaw Kinderplaneta

Spółka Kindermagnet Polska właściciel placów zabaw Kinderplaneta zamierza rozwijać sieć swoich lokali w centrach i galeriach handlowych na terenie całego kraju. Obecnie w ramach sieci Kinderplaneta funkcjonuje 27 placówek.

Do końca 2012 roku firma chce posiadać ponad 30 lokali. Ostatnio Kindermagnet Polska uruchomiła place zabaw m.in. w Sky Tower we Wrocławiu oraz w CH Jantar w Słupsku. Niebawem zacznie działać nowy lokal w Galerii Słonecznej w Radomiu.

Firma intensywnie poszukuje kolejnych, nowych lokalizacji. Place zabaw Kinderplaneta mają wielkość od 120 do 1, 2 tys. mkw. – Docelowo, rok 2012 chcemy zamknąć z liczbą ponad 30 placówek – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Dominik Woźny, dyrektor ds. rozwoju, Kindermagnet Polska Sp. z o.o.

Kinderplaneta obecnie ma 27 salonów zabaw. Największy pod względem powierzchni najmu jest lokal w łódzkiej Manufakturze z blisko tysiącem mkw. powierzchni. Właścicielem marki Kinderplaneta jest Kindermagnet Polska sp. z o.o. od lat współpracująca z niemieckim Kindermagnet Deuschland z siedzibą w Lübeck. Kindermagnet jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę i Europe wschodnią hiszpańskiej firmy Falgas – lidera na rynku atrakcji dla dzieci – oraz firm Discapa i Eurogames. Firma od dekady zajmuje się dystrybucją urządzeń typu Kiddy Riddes oraz projektowaniem i budową wielkopowierzchniowych placów zabaw dla dzieci.

Przedstawiciele firmy będą uczestnikami Shopping Center Forum&Trade Fair 2012. Szczegóły na stronie: http://scf2012.retailnet.pl/wystawcy/