Antoni Krzątała, prezes zarządu BNP Paribas Real Estate Polska

Shopping Center Forum jest jedną z największych imprez, na której spotkają się zarówno inwestorzy, właściciele i zarządcy obiektów oraz najemcy aktualni i potencjalni. BNP Paribas Real Estate, jako znaczącej firmy w sektorze nieruchomości nie może zabraknąć w tym gronie – mówi Antoni Krzątała, prezes zarządu BNP Paribas Real Estate Polska.

-Pomimo tego, że jesteśmy na rynku od 1996 roku pod nazwą BNP Paribas Real Estate mamy przyjemność prezentować się od końca 2010 roku. Liczymy na spotkania m.in. z inwestorami, właścicielami obiektów czy najemcami galerii handlowych. Zamierzamy zaprezentować naszą ofertę oraz doświadczenie w Polsce i w Europie. Przekazać, w jakich kwestiach możemy pomóc, żeby podnieść wartość centrów handlowych. W swoich działań staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów, a nie tylko je realizować. Wspieramy naszych klientów m.in. po to, aby ograniczyć ich problemy.

BNP Paribas Real Estate jest międzynarodową firmą działającą w sektorze nieruchomości. Firma jest obecna w 30 krajach (15 w pełni posiadanych spółek zależnych i 16 partnerów) w Europie, Indiach i na Środkowym Wschodzie. Zatrudnia 3, 4 tys. pracowników w blisko 150 placówkach. BNP Paribas Real Estate jest częścią grupy BNP Paribas. BNP Paribas Real Estate działa w zakresach usług takich jak: transakcje, inwestycje, zarządzanie inwestycjami, wycena i doradztwo.

BNP Paribas Real Estate zaprezentuje swoje obiekty podczas Shopping Center Forum na stoisku 3.6. Więcej informacji na temat wystawców biorących udział w Forum pod adresem: http://scf2012.retailnet.pl/wystawcy/.