Wizualizacja Galerii Solnej

Acteeum Central Europe sp. z o.o. należy do Acteeum Group – międzynarodowej firmy działającej w branży deweloperskiej i na rynku zarządzania nieruchomościami. Firma specjalizuje się w rozwoju centrów handlowych w Polsce podejmując się przeprowadzenia całego procesu developerskiego, począwszy od dokonania rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż centrów handlowych.

Zainteresowanie Acteeum skupia się na miastach średniej wielkości i dotyczy budowy tradycyjnych galerii handlowych, a także retail parków. W Polsce spółka jest współinwestorem budowy Galerii Solnej w Inowrocławiu oraz prowadzi rozbudowę dwóch centrów handlowych należących do CBRE Global Investors: Sarni Stok w Bielsku-Białej oraz Ogrody w Elblągu, a także negocjuje zakup kolejnych terenów pod inwestycje komercyjne.

Na Shopping Center Forum & Trade Fair 2012, spółka Acteeum Central Europe oraz Libra Project zaprezentują Galerię Solną. Szczegóły na http://scf2012.retailnet.pl/wystawcy/

Całkowita powierzchnia najmu Galerii Solnej wyniesie ponad 31 tys. mkw.  Głównym operatorem spożywczym obiektu będzie hipermarket Tesco, który zajmie około 6 tys. mkw. W ofercie centrum znajdzie się ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz market budowlany Nomi o powierzchni 7 tys. mkw. Klienci będą mogli skorzystać z oferty H&M, salonów grupy LPP: Reserved, Mohito, House, Cropp Town oraz nowej marki grupy, która na polskim rynku zadebiutuje w 2013 roku.  W Galerii Solnej swoje lokale otworzą także CCC, New Yorker, supermarket drogeryjny Rossmann oraz salon sportowy Martes Sport.