Wizualizacja Parku Handlowego E

W sierpniu 2012 roku spółka Adept Investment podpisała umowę o współpracy z firmą Forcas Limited, której celem jest stworzenie nowej sieci parków handlowych na terenie kraju. Mają one powstawać w mniejszych miastach do 50 tys. mieszkańców. Jednym z projektów prezentowanych na targach Shopping Center Forum & Trade Fair przez Adept Investment będzie Park Handlowy E w Łowiczu, którego inwestorem jest Forcas Limited.

W tym 30 tysięcznym mieście na powierzchni 15,5 tys. mkw. Adept Investment wybuduje park handlowy składający się z trzech obiektów o łącznej powierzchni handlowej 4,5 tys. mkw. W pierwszych dwóch zlokalizowany będzie supermarket MarcPol i market elektroniczny Media Expert. Trzeci budynek jest przeznaczony dla kolejnych sześciu marek sieciowych. Otwarcie tej inwestycji planowane jest na czwarty kwartał 2013 r.

Adept Investment sp. z o. o. specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych.

Swoje projekty Adept Investment zaprezentuje podczas Shopping Center Forum 2012 na stoisku nr 3.4.Więcej o Forum na stronie http://scf2012.retailnet.pl/wystawcy/