Eliza Dorosz-Panek

Przedstawiciele sieci drogerii Rossmann będą obecni podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Rossmann zapowiada bowiem dalszą ekspansję na polskim rynku i będzie poszukiwać nowych obiektów dla swoich drogerii.

– Od wielu lat bierzemy udział w różnych konferencjach dotyczących rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Z ciekawością przyglądamy się nowemu formatowi konferencji połączonej z targami, jaką proponuje Shopping Center Forum. Mamy nadzieję, że taki format zaowocuje większą ilością transakcji zawieranych na rynku – mówi Eliza Dorosz-Panek, rzecznik prasowy sieci Rossmann.

Rossmann planuje kolejne otwarcia w centrach handlowych jeszcze w 2012 roku. Obecnie firma posiada 660 drogerii w Polsce i chce poszerzyć swoją sieć o kolejne 40 placówek. Natomiast w 2015 roku sieć ma się powiększyć do 1000 drogerii.

Rossmann jest jedną z największych marek drogeryjnych w Europie. Firma działa na polskim rynku od 19 lat. Obecnie na świecie funkcjonuje blisko 2,6 tys. drogerii Rossmann. W tym ponad 1,6 tys. w Niemczech, 653 w Polsce, 178 na Węgrzech, 109 w Czechach, 6 w Albanii oraz 9 w Turcji.

Więcej informacji na temat najemców biorących udział Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 na stronie http://scf2012.retailnet.pl/uczestnicy/ .