Salon sieci Monnari

Marka Monnari otworzy niebawem salon w Galerii Rumia należącej do firmy Polimeni. Firma podpisała już umowę najmu z Monnari Trade sp. z o. o. Butik zostanie otwarty na poziomie 0 Galerii Rumia. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni ponad 145 mkw. Podpisanie umowy z nowym najemcą to efekt rekomercjalizacji, która jest obecnie przeprowadzana w Galerii Rumia.

Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej odzieży dla kobiet aktywnych i nowoczesnych. Marka oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje: wiosna-lato, jesień-zima. Linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. 

Przedstawiciele firmy Monnari będą poszukiwać nowych lokalizacji w centrach handlowych podczas wrześniowego Shopping Center Forum 2012. Monnari posiada ok. 100 salonów oraz sklep internetowy. Powierzchnia sklepów wynosi od 70 do 220 mkw.

Zarówno przedstawiciele firmy Monnari, jak i Polimeni będą uczestnikami Shopping Center Forum. Więcej informacji na temat Forum na stronie www.scf2012.retailnet.pl .