Rafał Sonik, prezes zarządu Gemini Holdings

Podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 na wspólnym stoisku zaprezentowane zostaną obiekty Gemini Park, należące do Gemini Holdings, rzeszowskie Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall oraz Stowarzyszenie Siemacha wraz z projektem: Siemacha w galeriach handlowych.

W trakcie trwania targów Shopping Center Forum & Trade Fair o wspólnych doświadczeniach w zakresie zaangażowania centrów handlowych w życie społeczne miasta, będzie można porozmawiać na stoisku 5.1, na którym wspólnie zaprezentują się należące do Gemini Holdings obiekty Gemini Park, Millenium Hall, centrum należące do spółki Develop Investment oraz Stowarzyszenie Siemacha.

Siemacha w galeriach handlowych to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Siemacha, prowadzone przez ks. Andrzeja Augustyńskiego CM, którego założeniem jest budowanie relacji rówieśniczych w dziennych placówkach zlokalizowanych w kontekście galerii handlowych, współczesnych ulicach miasta. Siemacha Spot swoim podopiecznym oferuje specjalistyczną pomoc pedagogiczną oraz szeroki wybór bezpłatnych warsztatów artystycznych i edukacyjnych.

Od 2010 roku projekt ten z sukcesem realizowany jest w Gemini Park Tarnów, a od niedawna także w Millenium Hall w Rzeszowie. Dzieci i młodzież mogą tutaj liczyć na wsparcie, np. pod okiem opiekunów odrobić lekcje, skorzystać z profesjonalnie wyposażonych pracowni lub uczestniczyć w zajęciach rekreacyjnych. Placówki Siemachy to dzienne i całodobowe ośrodki opiekuńczo-wychowawcze, oddziały poradnictwa i terapii oraz centra sportowe.

Podczas pierwszego dnia targów Shopping Center Forum & Trade Fair, Rafał Sonik – prezes zarządu Gemini Holdings, ks. Andrzej Augustyński CM – dyrektor generalny Stowarzyszenia Siemacha oraz Marta Półtorak – prezes zarządu Develop Investment, wspólnie wystąpią w panelu dyskusyjnym poświęconym roli centrum handlowego w kształtowaniu społecznej przestrzeni miasta. Prelegenci opowiedzą o doświadczeniach związanych z realizacją projektu Siemacha w galeriach handlowych.
Gemini Holdings jest właścicielem Gemini Park Tarnów – największego Centrum Handlowego w Tarnowie i regionie. Jego łączna powierzchnia wynosi ok. 80 tys. mkw., natomiast powierzchnia najmu to 42,5 tys. mkw. W obiekcie znajduje się w ok. 100 sklepów oraz punkty gastronomiczne i usługowe. Do Gemini Holdings należy również Gemini Park Bielsko Biała, w którym obecnie znajduje się ponad 80 sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych. Po rozbudowie, która rozpoczęła się w lipcu br., obiekt dysponować będzie jedną z największych powierzchni handlowych w regionie – 43,5 tys. mkw., a grono najemców poszerzy się o kolejne 70 sklepów.

Millenium Hall w Rzeszowie to największe regionalne Centrum Kulturalno-Handlowe na Podkarpaciu, które na powierzchni 56 tys. mkw. swoim klientom oferuje dostęp do ponad 250 sklepów najmodniejszych marek, salonów usługowych, punktów rozrywkowych oraz imprez kulturalnych. Centrum umożliwia załatwienie wielu pilnych spraw: Punkt Urzędu Miasta, Oddział Poczty Polskiej, oraz Punkt PGE. Społeczną funkcję centrum wzbogaca Placówka Stowarzyszenia Siemacha, której celem jest rozwój młodzieży. Developerem Millenium Hall jest spółka Develop Investment. Centrum zarządza firma DTZ.

Shopping Center Forum & Trade Fair – 12-13.09.2012, EXPO XXI, Warszawa

Stoisko nr 5.1 – Gemini Park Millenium Hall, Stowarzyszenie Siemacha

12.09.12, godz. 12:15, Sala A – Panel dyskusyjny: Rola centrum handlowego w kształtowaniu społecznej przestrzeni miasta: perspektywy współpracy deweloperów i władz samorządowych.
Więcej na stronie Shopping Center Forum & Trade Fair 2012

Normal
0

21

false
false
false

PL
X-NONE
X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:Standardowy;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin-top:0cm;
mso-para-margin-right:0cm;
mso-para-margin-bottom:10.0pt;
mso-para-margin-left:0cm;
line-height:115%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,”sans-serif”;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:”Times New Roman”;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;
mso-fareast-language:EN-US;}

http://scf2012.retailnet.pl/wystawcy/ .