Kasztelania City Centre

Adept Investment sp. z o.o. zakończyła pierwszy etap komercjalizacji Kasztelanii City Centre w Chrzanowie. Została m.in. podpisana strategiczna umowa z siecią supermarketów Intermarche, zgodnie z którą w obiekcie powstanie sklep tej sieci o powierzchni 2,8 tys. mkw. Spółka Adept Investment podpisała też umowę z siecią marketów elektronicznych Media Expert, która została najemcą lokalu o powierzchni 1 tys. mkw.

Aktualnie biuro projektowe Adept Investment prowadzi uzgodnienia i koordynację międzybranżową w poszczególnych rozdziałach projektu, które dostosowują technologię do standardów najemców z którymi spółka podpisała umowy i prowadzi negocjacje. Na Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 Adept Investment rozpocznie drugi etap komercjalizacji wśród marek fashion, sieci obuwniczych, drogerii i aptek.

Projekt inwestycyjny Kasztelania City Centre, realizowany przez Adept Investment zlokalizowany jest u zbiegu ulic Topolowa i Szpitalna bezpośrednio przy wewnętrznej obwodnicy Chrzanowa. Inwestycja zakłada powstanie obiektu o powierzchni 18 tys. mkw. z parkingiem na 400 miejsc. Projekt przewiduje ponad 60 lokali handlowych, gdzie oprócz supermarketu spożywczego i elektronicznego znaczącą pozycję będą miały markowe sklepy odzieżowe, drogeria, apteka, sklepy obuwnicze oraz restauracja typu driver thru.

Inwestorem i generalnym wykonawcą obiektu jest Invest Media sp. z o. o. Partnerem inwestycji i agentem ds. komercjalizacji jest Adept Investment sp. z o.o. Firma specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych.

Otwarcie Kasztelanii City Centre zaplanowano na I kwartał 2014 r. Więcej o projekcie na stronie http://scf2012.retailnet.pl/projekty/kasztelania-city-centre/