CH Jantar w Słupsku

– Shopping Center Forum to niewątpliwie doskonała okazja do spotkania całej branży. Dzięki przygotowanym imprezom towarzyszącym można dowiedzieć się co nowego na rynku i wymienić poglądy. Mayland RE na tegorocznych targach skupi się na prezentacji wybranych projektów Wzgórza w Gdyni i Serenady w Krakowie, Belli Doliny w Rzeszowie i Jantara w Słupsku – mówią redakcji Retailnet.pl przedstawiciele firmy.

– Będzie to również najlepsza okazja do zaprezentowania naszej nowej identyfikacji marki i strony internetowej, co jest bezpośrednio związane z rozszerzeniem naszej aktywności na rynku i ukierunkowaniu na nowy model biznesowy.

Podczas Shopping Center Forum będzie można zapoznać się z projektami firmy Mayland na stoisku 5.3. Na rozmowę z firmą Mayland można umówić się za pośrednictwem strony internetowej SCP&TF 2012 pod adresem http://scf2012.retailnet.pl/wystawcy/ . Projekty Mayland będzie można zobaczyć także podczas prezentacji Project Flash.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantar w Słupsku. Mayland przygotowuje budowę kolejnych centrów handlowych.