Wizualizacja Galerii Podkowa

Firma MarcPol planuje w najbliższym czasie kilka inwestycji. Firma zamierza otworzyć centrum handlowe, kilka retail parków oraz sieci supermarketów. Łącznie ma powstać 13 nowych obiektów. Firma szuka też najemców do swoich obiektów handlowych m.in. w Warszawie i miejscowościach pod Warszawą.

Galeria handlowa z supermarketem sieci MarcPol ma zostać wybudowana w Podkowie Leśnej koło Pruszkowa przy ul. Gołębiej. Parterowy obiekt handlowy znajdzie się na działce o powierzchni 35 tys. mkw. o łącznej powierzchni handlowo-usługowej ok. 11 tys. mkw. z usytuowanym parkingiem naziemnym przed budynkiem, który będzie w stanie pomieścić ok. 150 samochodów. Galeria Podkowa będzie największą galerią handlową w powiecie pruszkowsko-grodziskim. W obiekcie znajdzie się supermarket MarcPol (o powierzchni ok. 1,5 tys. mkw.), drogeria, sklepy z odzieżą i obuwiem, bank i salon sprzedaży sprzętu AGD-RTV. Ponadto znajdą się tam też kawiarnie i restauracje. Obecnie trwa proces komercjalizacji galerii.

W planach jest także otwarcie 4 retail parków z supermarketami MarcPol i pasażami sklepów. Firma MarcPol SA planuje także otwarcie supermarketów pod własnym szyldem w: Bełchatowie, Łomiankach, Nowym Dworze Mazowieckim, Rudzie Śląskiej, Warszawie, Zambrowie, Żurominie oraz Zduńskiej Woli.

MarcPol to polska sieć supermarketów istniejąca na rynku od ponad 20 lat, skutecznie konkurująca z zagranicznymi super- i hipermarketami. Przedstawiciele firmy będą obecni podczas Shopping Center Forum. Więcej informacji na temat uczestników Forum na stronie http://scf2012.retailnet.pl/uczestnicy/ .