Wizualizacja Parku Handlowego E w Braniewie

Adept Investment sp. z o.o. na targach Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 oprócz Kasztelanii City Centre w Chrzanowie oraz Parku Handlowego E w Łowiczu, pokaże też obiekty jakie zamierza wybudować w Łasku i Braniewie.

Te dwie nowe inwestycje także pod brandem parku handlowego E są również finansowane przez partnera spółki, Forcas Limited. Przypomnijmy, zgodnie z podpisaną umową o współpracy pomiędzy Adept Investmne i Forcas Limited w przeciągu najbliższych dwóch lat obie firmy zamierzają wybudować 6 kolejnych parków handlowych w miastach do 50 tys. mieszkańców.

W Łasku przy ul. Żeromskiego Adept Investment wybuduje park handlowy o powierzchni 4, 4 tys. mkw., na której zaplanowanych jest 8 lokali handlowych, a do dyspozycji klientów będzie 170 miejsc parkingowych. Pierwszymi najemcami są supermarket MarcPol i sklep dyskontowy Pepco. Natomiast park handlowy w Braniewie zlokalizowany jest także przy ul. Żeromskiego, gdzie na blisko 2 tys. mkw. w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketu spożywczego powstanie obiekt handlowy w którym głównymi najemcami będą market elektroniczny Media Expert oraz sieć obuwnicza Deichmann. Planowana data otwarcia dla obu projektów to IV kwartał 2013.

Przedstawiciele Adept Investment zaprezentują swoje projekty na stoisku 3.4, gdzie będzie można uzyskać szersze informacje oraz zapoznać się z planami komercjalizacji powyższych projektów realizowanych przez Adept Investment. Więcej o najciekawszych polskich inwestycjach komercyjnych na http://scf2012.retailnet.pl/projekty/

Adept Investment sp. z o. o. specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych.