Jacek Grelewicz, prezes Impel Market Partner

W Grupie Impel powołana została nowa spółka Impel Market Partner- poinformowali przedstawiciele firmy. Jak podkreślają- jest to specjalistyczny podmiot, który realizować będzie usługi porządkowo-czystościowe w centrach handlowych.

O powstaniu nowej spółki zadecydowało doświadczenie Grupy Impel w zakresie obsługi klientów z branży handlowej, i zdiagnozowane, specyficzne wymagania i wysokie oczekiwania jakościowe klientów z tego sektora branżowego.

Całe know-how znajdujące się dotychczas w Grupie Impel, w zakresie obsługiwania klientów z branży handlowej, zostało przeniesione do spółki Impel Market Partner. Do decyzji o powstaniu spółki przyczynił się również obserwowany, dynamiczny rozwój sektora handlowego w Polsce.

Specyfika obiektów handlowych i ich funkcjonalności narzuciły nowe wyzwania dla dostawców usług porządkowo-czystościowych. Ich sprawna i efektywna realizacja wymaga doświadczenia i profesjonalizmu. Te właśnie wartości reprezentuje spółka Impel Market Partner. Spółka oferuje swoim klientom korzystanie z szeregu innowacyjnych możliwości. Należą do nich m.in.: system monitorowania jakości stworzony z troską o najwyższy poziom realizowanych usług i dopasowywany indywidualnie do specyfiki obiektu i oczekiwań klienta. Polega on na możliwości stałego monitorowania usługi on line.

 -Patrzymy w przyszłość, dobrze znamy potrzeby i wymagania Klienta, dlatego dobieramy rozwiązania dedykowane bezpośrednio centrom handlowym i sklepom wielkopowierzchniowym. Takie podejście to dla klienta długoterminowa inwestycja, budująca jakość realizowanych usług i dająca klientom poczucie, że przekazali dany obszar profesjonaliście – mówi Jacek Grelewicz, prezes Impel Market Partner