Wizualizacja Sukcesji

Salon Top Secret oraz lodziarnia należąca do sieci Grycan – lody od pokoleń to kolejni najemcy Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi.Należący do grupy Redan salon Top Secret zajmie powierzchnię 576 mkw. Lodziarnia firmowa Grycan o powierzchni 62 mkw. zostanie usytuowana na dolnym parterze, w pobliżu sceny przeznaczonej na rozmaite wydarzenia rozrywkowo-kulturalne.

Przedstawiciele spółki Fabryka Biznesu, inwestora Sukcesji będą prezentować obiekt najemcom podczas rozpoczynającego się 12 września, dwudniowego Shopping Center Forum & Trade Fair 2012.

Więcej o projekcie można się dowiedzieć na stronie http://scf2012.retailnet.pl/projekty/centrum-handlowo-rozrywkowe-sukcesja-lodz/

 Sukcesja ma być miejscem nie tylko robienia zakupów, ale przede wszystkim spędzania wolnego czasu,  dlatego – oprócz galerii handlowej (172 sklepy i punkty usługowe) – znajdzie się w niej duża strefa rozrywkowo-rekreacyjna m.in. z 9-salowym kinem Helios, jednym z największych w kraju klubów Pure Jatomi Fitness (z 300-metrowym tarasem zewnętrznym), parkiem rozrywki, ścianką wspinaczkową i placem zabaw z możliwością pozostawienia dzieci po opieką.

W kompleksie będą też hotel klasy biznesowej i dwupoziomowy parking. Powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 120 tys. mkw., najmu około 50 tys. mkw., a terenu 3,2 ha.

Inwestor postawił na dużą funkcjonalność obiektu: czytelną komunikację, strefowe grupowanie branż w galerii handlowej w celu ułatwienia zakupów oraz wygodne parkingi o łatwym systemie identyfikacji miejsc.

Kompleks powstanie przy al. Politechniki 5, nieopodal kampusu Politechniki Łódzkiej, Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz nowego osiedla mieszkaniowego. To jeden z najdynamiczniej rozwijających się rejonów miasta, który przekształca się w nowe centrum Łodzi. Projekt architektoniczny został dostosowany do wymogów międzynarodowego certyfikatu BREEAM) i zatwierdzony przez BRE Global Ltd.

Inwestorem zastępczym budowy została spółka Metro Properties, która planuje wyłonienie generalnego wykonawcy jeszcze we wrześniu. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidywane jest w tym roku, a oddanie Centrum do użytku w 2014.