Salon optyczny Orlińscy

– Orlińscy Salony Optyczne były już obecne podczas wcześniejszej edycji Shopping Center Forum. Wydarzenie tego typu to świetne miejsce dla firm, które poszukują nowych obiektów handlowych w celu otwarcia salonów. My również w tym roku wybieramy się na Forum właśnie w takim celu – mówi Maciej Orliński, współwłaściciel Orlińscy Salony Optyczne s.c.

– Planujemy otwarcia nowych salonów w centrach handlowych znajdujących się w odległości do 200 km od Warszawy. Obecnie prowadzimy już rozmowy z inwestorami z Łomży, Bełchatowa czy Łodzi. Umówiliśmy się już na spotkania z partnerami podczas Shopping Center Forum.

Obecnie sieć Orlińskich liczy 6 punktów sprzedaży w centrach handlowych w Warszawie, Kielcach, Sochaczewie czy miejscowości Piastów. Średnia powierzchnia salonów mierzy 75-85 mkw. Kolejne salony marki będą otwierane w nowej aranżacji widocznej w kieleckim punkcie sprzedaży w Galerii Korona. Właścicielami firmy są Beata, Maciej i Michał Orlińscy.

Więcej informacji na temat najemców biorących udział Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 na stronie http://scf2012.retailnet.pl/uczestnicy .