Shopping Center Forum 2012

12 września  rozpoczyna się największe w Europie Środkowej spotkanie inwestorów i najemców działających na rynku centrów handlowych. W dwudniowym Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 weźmie udział ponad 900 osób.

W warszawskim centrum wystawienniczym Expo XXI swoje projekty zaprezentuje prawie 60 wystawców. W dyskusjach i warsztatach będzie uczestniczyć ponad 90 panelistów, a w debatach i rozmowach z deweloperami  uczestniczyć będą reprezentanci  przeszło 200 najemców.

Shopping Center Forum to nie tylko rozmowy właścicieli obiektów handlowych z najemcami, ale też konferencje i debaty podczas których dyskutuje się o najważniejszych dla rynku kwestiach. To prezentacja najciekawszych projektów centów handlowych jakie są dziś realizowane w Polsce, to warsztaty dzięki którym najemcy mogą przygotować się do owocnych negocjacji z developerami i wreszcie to najlepsza okazja do spotkań nieformalnych. 

Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 to – jak podkreśla Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający w firmie Brog Media Biznesu, organizującej SCF&TF 2012- spotkanie ludzi, w których rękach są decyzje o rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce i Europie Środkowej.

– Podczas Forum zostanie zaprezentowanych około 70 projektów centrów handlowych. Jest to pełen przegląd inwestycji, tego co dzieje się na rynku centrów handlowych i kierunków rozwoju rynku.

Więcej informacji: http://scf2012.retailnet.pl/ .