Wizualizacja Galerii Bialskiej

Spółka Zielona Galeria, inwestor Galerii Bialskiej w Białej Podlaskiej, poinformował o podpisaniu kolejnych umów najmu. Umowy zawarto z firmami CCC, Agata Home, Kolporter, Swiss, czołowym operatorem z branży drogeryjno-perfumeryjnej, pralnią oraz lodziarnią. Łącznie z podpisanym wcześniej umowami z Tesco i dużym marketem budowlanym typu DIY, stopień komercjalizacji osiągnął 50 proc. wynajmowanej powierzchni.

Finalizacja kolejnych umów z czołowymi najemcami branży odzieżowej planowana jest w trakcie tegorocznego spotkania Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Za wynajem powierzchni w Galerii Bialskiej wraz z zespołem Inwestora odpowiedzialna jest firma CBRE sp. z o.o.

CBRE to największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2011), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 34 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 300 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.