Shopping Center Forum & Trade Fair 2012

W Shopping Center Forum & Trade Fair 2012, największym  w Europie Środkowej spotkaniu developerów i najemców działających na rynku centrów handlowych uczestniczy ponad 900 osób. W warszawskim centrum wystawienniczym Expo XXI swoje projekty prezentuje prawie 60 wystawców.

Spotkają się z nimi przedstawiciele ponad 200 sieci sprzedaży planujacych otwierać sklepy  w centrach handlowych. Podczas forum odbędą się debaty i warsztatach, w których uczestniczyć będzie ponad 90 panelistów.

– Będziemy mówić o finansowaniu rynku, o zmianach związanych z rewitalizacją, przekształcaniem, budowaniem nowego oblicza istniejącego centrum, o relacjach między najemcami a zarządcą centrum handlowego, o rozwoju tych obszarów rynku, które są kołami napędowymi – jak centra outletowe – mówi Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający w firmie Brog Media Biznesu.

Ponadto na Shopping Center Forum zostaną zaprezentowane najciekawsze projekty centów handlowych jakie są dziś realizowane w Polsce. Już o godzinie 10.30 w Sali B rozpocznie się Project Flash  – Szybkie prezentacje centrów handlowych dla najemców.

Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 to – jak podkreśla Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający w firmie Brog Media Biznesu, organizującej SCF&TF 2012- spotkanie ludzi, w których rękach są decyzje o rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce i Europie Środkowej.

– Podczas Forum zostanie zaprezentowanych około 70 projektów centrów handlowych. Jest to pełen przegląd inwestycji, tego co dzieje się na rynku centrów handlowych i kierunków rozwoju rynku.