Galeria Kazimierz

Galeria Kazimierz należąca do GTC ma ponad 38 tys. mkw. powierzchni handlowej na których znajduje się ponad 130 sklepów. Obiekt dysponuje także wielopoziomowym parkingiem mogącym pomieścić ponad 1800 samochodów. Przedstawiciele właścieli obiektu podczas Shopping Center Forum poinformowali, że zamierzają przeprowadzić remodeling galerii.

– Proces zmian rozpoczęliśmy od rozpoznania etapu w którym w tej chwili jest obiekt. Pierwsze zmiany, które zamierzamy przeprowadzić,  to  zmiany wewnątrz obiektu. Opinie klientów, wskazują, że w Galerii Kazimierz jest zapotrzebowanie na większą powierzchnię rozrywkową i tzw. strefę relaksu.  Chcemy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i taką strefę stworzyć – zapowiada Anna Malcharek, dyrektor Galerii Kazimierz. Pierwsze zmiany, jak zapowiada zarząd obiektu, będą polegały na nowej aranżacji wewnątrz galerii, zastosowaniu innego oświetlenia i kolorystyki.

– Kolejny etap zmian, to zmiany w tenant mix. Chcemy wprowadzić więcej marek ze średniej i wyższej półki oraz wprowadzić całkiem nowe marki, które niedawno pojawiły się na polskim rynku bądź planują taką ekspansję- dodaje Malcharek.

Galeria Kazimierz była drugą inwestycją handlową GTC w Polsce po warszawskiej Galerii Mokotów. Obiekt jest usytuowany między ulicami Podgórską i Daszyńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie mostu Kotlarskiego nad brzegiem Wisły. Wśród kluczowych najemców są: Zara, H&M, C&A, Reserved, Carry, KappAhl, Empik, Alma, Pure Fitness, RTV Euro AGD oraz Cinema City.