Wizualizacja parku handlowego E

Podczas Shopping Center Forum& Trade Fair, Michał Oziębała, prezes zarządu Adept Investment przedstawił projekt nowych parków handlowych E, które powstaną w kilkunastu mniejszych miastach w Polsce.

– Uważam, że małe miasta są wciąż niedoceniane przez inwestorów. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się na realizację naszych projektów właśnie w miejscowościach mających do 50 tys. mieszkańców.  W planach spółki Adept Investment jest realizacja 13 obiektów o podobnym koncpecie. W zaawansowanej fazie obecnie są cztery projekty w Braniewie, Łasku, Łowiczu oraz większy obiekt handlowy w Chrzanowie – powiedział Michał Oziębała, prezes zarządu Adept Investment .

Zdaniem Oziębały, najemcy są zainteresowani wejściem do małych miast.  – Propozycję naszych parków handlowych kierujemy głównie do sieciowych najemców, którzy mają w Polsce minimum 20 sklepów. Oferujemy im 5- 6 lokali z przeznaczeniem na aptekę, drogerię, pralnię, sklep odzieżowy – dodaje Oziębała.

Park handlowy E budowany przez Adept Investment w Łasku będzie miał 4, 4 tys. mkw. powierzchni na której zaplanowanych jest 8 lokali handlowych. Natomiast park handlowy w Braniewie będzie miał blisko 2 tys. mkw. powierzchni. Obiekt powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketu spożywczego w którym głównymi najemcami będą market elektroniczny Media Expert oraz sieć obuwnicza Deichmann. Planowana data otwarcia dla obu projektów to IV kwartał 2013.