Tally Weijl, Gatta, Bershka i Starbucks – to nowe marki, które dołączyły do grona najemców CH Warszawa Wileńska. Ostatnio powstały tam też sklepy Stradivarius, Yes, Mohito, Pimkie i Parfois. Obecnie trwają zaawansowane negocjacje z kolejnymi sieciami.

Od 13 września na poziomie +1 CH Warszawa Wileńska na powierzchni 168 mkw. funkcjonuje salon marki Tally Weijl, oferujący ubrania i dodatki dla młodych kobiet. Na początek października zaplanowane jest również otwarcie lokalu producenta wyrobów pończoszniczych– Gatta. Salon o powierzchni 87 mkw. będzie zlokalizowany na poziomie +2. Kolejną nową marką w CH Warszawa Wileńska jest Bershka, której salon (ponad 300 mkw.) zostanie otwarty w połowie października na parterze centrum. Brand hiszpańskiej grupy Inditex oferuje odzież oraz dodatki dla młodych kobiet i mężczyzn. W grudniu na parterze CH Warszawa Wileńska, przy wejściu głównym, zostanie otwarta kultowa kawiarnia Starbucks (150 mkw.). W okresie wiosenno-letnim goście będą mieli do dyspozycji ogródek. Kawiarnia Starbucks w CH Warszawa Wileńska będzie drugim lokalem w prawobrzeżnej Warszawie i 13. w całym mieście.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska znajduje się w dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ulic Targowej i Al. Solidarności. Specyfiką obiektu jest połączenie centrum handlowego i dworca. Centrum składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się ponad nią dwa piętra nowoczesnej powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się hipermarket oraz trzypoziomowy parking dla klientów. Obiekt działa od 2002 roku.