Salon Lancerto

Lancerto – producent eleganckiej odzieży dla mężczyzn i właściciel sieci autoryzowanych salonów w całej Polsce, otworzy swój salon w Łodzi, w nowo powstającym centrum handlowym Ptak Outlet. Będzie to pierwsza placówka marki w mieście.

– Łódź to kolejny punkt na mapie Polski, którą staramy się stopniowo, ale regularnie zapełniać naszymi sklepami – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA – Dążymy do tego, aby znaleźć się w znaczących centrach handlowych w większych polskich miastach i docierać z ofertą do jak największej rzeszy klientów, mając niezmiennie na uwadze doskonałą jakość naszych produktów. Do tej pory taka strategia przynosi zamierzone efekty, albowiem rok 2012 zamkniemy z 26 salonami na koncie.

Łódzki salon Lancerto będzie mierzył 90 mkw. powierzchni.Otwarcie salonu zaplanowane jest na 13 października 2012 roku i zbiegnie się z otwarciem nowo wybudowanego centrum outletowego Ptak Outlet.

– Mimo, że Lancerto jest już uznaną marką i cieszy się zaufaniem klientów, pierwszy salon w danym mieście – a w tym przypadku nawet w województwie – to dla nas zawsze sprawdzian. Przez lata wypracowaliśmy sobie jednak wysokie standardy zarówno w jakości obsługi, jak i jakości naszej odzieży, dlatego zamierzamy ten sprawdzian zdać bezbłędnie – dodaje Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA.

Lancerto to marka słynąca z formalnej odzieży dla mężczyzn działająca w segmencie premium. Marka oferuje garnitury, smokingi czy same marynarki, koszule oraz buty z naturalnej skóry.