Punkt sprzedaży marki Cigger

Do końca roku 2012 w galeriach handlowych planowanych jest utworzenie około 30 punktów sprzedaży Cigger w systemie partnerskim. 

Centrum Handlowe Carrefour Piekary w Legnicy to kolejne miejsce, w którym uruchomiony został we wrześniu 2012 roku w systemie partnerskim punkt sprzedaży papierosów elektronicznych marki Cigger. Tym samym liczba tego typu punktów sprzedaży wzrosła do ośmiu. Poza Legnicą działają one w galeriach m.in. w: Alfa w Białymstoku i Olsztynie, Słowiańskiej w Zgorzelcu, Głogów w Głogowie, Plaza w Toruniu oraz w galerii handlowej w Zambrowie. E-papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonikach firmowych oraz w ponad 40 punktach na terenie kraju. 

– To, że co kilka tygodni otwieramy partnerskie punkty, to efekt przede wszystkim bardzo dokładnego przygotowania się do produkcji i sprzedaży elektronicznych papierosów Cigger i niezbędnych akcesoriów. Trwały one cały ubiegły rok. Wykorzystaliśmy także nasze doświadczenie z wieloletniej działalności gospodarczej – mówi Mariusz Rajzner, wicedyrektor New Smoke sc. – Prowadzimy intensywne rozmowy z kolejnymi potencjalnymi partnerami. 

Stoiska Ciggera mają dwie wielkości: 2,5 m na 2,5 m oraz 3,90 m na 2,40 m. Wybór zależy od wielkości galerii handlowej, w której stoisko będzie otwarte. Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku. Obok e-papierosów firma posiada w ofercie wkłady, atomizery, liquidy, baterie oraz innego typu akcesoria.