Galeria Malta

– Marka Massimo Dutti doskonale pasuje do naszego spojrzenia na nowoczesność i styl. Znakomicie uzupełnia ofertę modową Galerii Malta i na pewno zostanie doceniona przez naszych klientów.  Massimo Dutti – obok obecnych w Galerii Wólczanki i Vistuli – to marka wysoko ceniona za projekty mody męskiej –  mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

Salon Massimo Dutti należący do hiszpańskiej grupy Inditex zajął powierzchnię ok. 370 mkw. mieści się na parterze galerii, w Pasażu Niebieskiem. Inne sklepy Inditexu w Galerii Malta, to Zara, Bershka, Oysho, Stradivarius oraz Pull&Bear.

W salonie Massimo Dutti znajdują się ubrania wykonane z wysokiej jakości tkanin – zarówno w wersji eleganckiej i casual. Ofertę wzbogacają dodatki, buty i akcesoria.

Galeria Malta to największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks ma 162 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 54 tys. mkw. przestrzeni handlowej (GLA). W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Do najwiekszych najemców obiektu należą TK Maxx, Media Expert, C&A oraz Marks&Spencer.

Właściciel Galerii Malta, spółka Neinver inwestuje w Polsce od 2000 roku. Dotychczas wybudowała u nas obiekty o łącznej powierzchni handlowej przekraczajacej 158 tys. mkw. Do Neinver należą m.in: Factory Warszawa, Factory Wrocław, Factory Poznań, Factory Kraków oraz parki handlowe Futura we Wrocławiu i Krakowie.