Galeria Korona Kielce

H&M to ostatni sklep z grupy anchorów, który w ciągu najbliższych tygodni zostanie otwarty w Galerii Korona Kielce. Salon H&M zajmie powierzchnię ponad 1,5 tys. mkw. Libra Project w ten sposób zakończy proces komercjalizacji Korony Kielce.

 – Będzie to dwukondygnacyjny, reprezentacyjny sklep tej marki, urządzony zgodnie z najnowszą koncepcją aranżacji H&M – zapowiada Iwona Pękalska z firmy Libra Project.

-Sklep zostanie tak urządzony, by klienci z łatwością mogli się po nim poruszać i zapoznawać z asortymentem. Obie kondygnacje połączone zostaną ruchomymi schodami oraz windą, dzięki czemu łatwiej będzie można przemieszczać się z jednej kondygnacji na drugą. Nowo otwierany sklep H&M będzie posiadał od strony jednej z głównych ulic Kielc – ulicy Warszawskiej, szklaną witrynę, w której będą eksponowane najnowsze kolekcje. Marka H&M swoją ofertę kieruje zarówno do kobiet, jak również mężczyzn i dzieci. Firma powstała w 1947 roku w Szwecji. Od tamtej pory firmowana przez nią odzież zyskała popularność na całym świecie, również w Polsce.

Obok H&M w Galerii Korona Kielce powstały sklepy takich sieci jak Zara, Reserved, Royal Collection, Bershka, House, Massimo Dutti, Solar, Vistula, Bytom, Oysho, Orsay, Pull&Bear, Camaieu, Tommy Hilfiger, List Roma, Stefanel, Triumph, Caterina, Pepe Jeans, Mohito, Stradivarius, Palmers.

Łącznie w obiekcie na trzech poziomach, na powierzchni blisko 37 tys. mkw. znajduje się około 160 lokali handlowo – usługowych.

Proces komercjalizacji otwartej 16 maja 2012 roku Galerii Korony Kielce dobiega końca. Podpisywane są umowy na ostatnie wolne powierzchnie. Trwają też prace adaptacyjne w ostatnich lokalach. – W najbliższym czasie sukcesywnie będą otwierane następne sklepy – m.in. Wólczanka, Deanny Rose, Badura, Matras, Bank PKO BP, Gino Rossi, Big Star, Levi’s czy Mustang – informuje Iwona Pękalska z Libra Project.

– Natomiast do końca roku zostaną otwarte wszystkie pozostałe sklepy. To oznacza, że otwarcie sklepu H&M zakończy proces komercjalizacji kieleckiego obiektu.