Galeria Krakowska

Galeria Krakowska w Krakowie zbudowana i prowadzona przez firmę ECE Projektmanagement Polska jest zdaniem najemców, liderem wśród centrów handlowych w naszym kraju. Obiekt powstał w 2006 roku. Usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego w Krakowie.

Ranking najlepszych centrów handlowych powstał na podstawie ankiety wysłanej do blisko tysiąca przedstawicieli sieci handlowych. Wyłoniono zwycięzców w kliku kategoriach, m.in. takich jak: komercjalizacja, zarządzanie, działania marketingowe i satysfakcja handlowa. Galerię Krakowską szczególnie wyróżniono za zarządzanie obiektem i wysoki poziom satysfakcji handlowej.

– Galerię Krakowską, podobnie jak wszystkie pozostałe, zbudowaliśmy dla naszych najemców i ich klientów. To wyróżnienie jest zatem ostatecznym dowodem, że wykonaliśmy ją dobrze i zarządzamy nią właściwie. Wszyscy w ECE odbieramy to również jako osobiste wyróżnienie i źródło satysfakcji, ale oczywiście to kolegom z działu center management, a w szczególności zespołowi zarządzającemu galerią w Krakowie należą się słowa uznania w pierwszej kolejności. Dziękujemy i prosimy pamiętać o nas za rok! – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Leszek Sikora dyrektor Działu Rozwoju, ECE Projektmanagement Polska sp. z o.o.

Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln. mieszkańców woj. małopolskiego. W obiekcie znajduje się 270 270 punktów handlowo-usługowych położonych na 3 poziomach i na 60 tys. mkw. Powierzchnia biurowa stanowi 4, 5 tys. mkw.

Właścicielem i zarządcą Galerii Krakowskiej jest działająca od 1965 roku firma ECE. W 180 galeriach handlowych zarządzanych przez ECE (z tego 38 jako spółki Joint Venture z firmą Metro Properties prowadzone przez Metro-ECE Centermanagement GmbH & Co. KG) w 16 krajach blisko 15 tys. sklepów mieszczących się na powierzchni 4,4 mln mkw. osiąga obrót na poziomie 16 miliardów euro rocznie.