Ptak Outlet

Powstające w Rzgowie koło Łodzi centrum outletowe Ptak Outlet zostanie otwarte 13 października 2012 roku. Obecnie wewnątrz obiektu trwają prace wykończeniowe w przejętych przez najemców lokalach.

Inwestycja Ptak Outlet została zaprezentowana uczestnikom SCF&TF 2012 przez Tomasza Szypułę podczas Project Flash, 8-minutowej prezentacji multimedialnej.

– Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 daje szansę nawiązania nowych kontaktów z najemcami, jaki i powrotu do tych z którymi dotychczas rozmowy nie przyniosły rezultatu – powiedział redakcji Retailnet.pl Tomasz Szypuła członek rady nadzorczej Centrum Targowe Ptak SA.

-Jestem pełen podziwu i szacunku dla organizatorów i Radosława Rybińskiego, dyrektora zarządzającego w firmie Brog Media Biznesu. Uważam, że jeśli w dalszym ciągu organizatorzy będą szli w takim kierunku, to zrobią z forum wschodnioeuropejskie Mapic. Trzyma za was kciuki i proszę żebyście również trzymali kciuki za nasz projekt centrum outletowego Ptak Outlet.

Właścicielem kompleksu Ptak Outlet jest, spółka Centrum Targowe Ptak. Obiekty powstają na obszarze 80 tys. mkw. Łączna powierzchnia obiektów to 33 tys. metrów kwadratowych powierzchni i ponad 1500 miejsc parkingowych. Ptak Outlet wyróżnia się architekturą nawiązującą do XIX-wiecznej fabrykanckiej Łodzi. Znajdzie się w nim 140 sklepów. Obecnie stopień komercjalizacji Ptak Outlet wynosi 85 proc.