Wizualizacja Centrum Zakupów Nowa Mleczarnia

Podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 NAP Invest zaprezentowała m.in. format convenience centres – Centra Zakupów, które funkcjonują już w Zgierzu i Ząbkach, a planowane są w Świdniku, Sochaczewie oraz w miejscowości Czerwionka-Leszczyny.

– Dla nas udział w Forum miał nie tylko znaczenie wizerunkowe, tj. zaznaczenia swojej obecności na rynku oraz poinformowania szerszej publiczności o tym co robimy, ale też biznesowe. Nasi przedstawiciele odbyli spotkania z potencjalnymi najemcami reprezentującymi ponad 20 marek handlowych podsumowuje Agnieszka Podbielska, z NAP Invest.

– Forum stanowiło doskonały zaczątek do przedstawienia oferty nowych obiektów handlowych oraz rozpoczęcia wstępnych rozmów, natomiast w przypadku przynajmniej dwóch marek – kontynuacji rozmów, które liczymy w najbliższym czasie zostaną sfinalizowane podpisaniem umowy- podkreśla Agnieszka Podbielska.

Grupa NAP Invest, jako deweloper i inwestor, przygotowuje się obecnie do realizacji trzech nowych obiektów handlowych, w różnych częściach kraju. Ich komercjalizacja właśnie ruszyłaFormat Centrum Zakupów, którego pomysłodawcą jest spółka NAP Invest sp. z o.o. to park handlowy lub centrum handlowe połączone z koncepcją popularnych na zachodzie convenience centres, których głównym zadaniem jest dostarczanie klientom usług i produktów codziennego użytku w bezpośredniej bliskości ich domu. W skład takich centrów wchodzą operatorzy: spożywczy, wyposażenia domu, drogeria, apteka, a także obuwie i odzież ze średniej półki.