Wizualizacja City Center Rzeszów

Lokal Dominium Pizza w Galerii City Center Rzeszów będzie zajmował powierzchnię 180 mkw. i będzie to pierwsza pizzeria tej sieci w mieście. Obecnie w wynajętym przez Dominium Pizza lokalu trwają prace adaptacyjne.

Właściciel Dominium Pizza, Dominium SA posiada blisko 70 restauracji na terenie Polski oraz za granicą. Najwięcej lokali znajduje się w województwie mazowieckim, małopolskim oraz na Śląsku. Szefowie firmy podkreślają, że skupia się ona na dalszym rozwoju sieci i wzmocnieniu pozycji restauracji w Polsce i za granicą.

Należący do Star Europa Holsing sp. z o.o. City Center Rzeszów zostanie otwarty 9 listopada 2012 roku. Obiekt będzie miał 135 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 42 tys. mkw. handlowej. Na jego terenie  powstanie ponad 200 sklepów i punktów usługowych.  

Najemcami obiektu są m.in. multipleks Helios,  C&A, H&M, KFC, Cubus, sklepy Inditexu, Hexeline, Costa Caffee oraz Smyk Magastore.

Jak podkreślał w rozmowie z Retailnet.pl Robert Podkulski, marketing manager Star Europa- komercjalizacja galerii City Center Rzeszów przebiega sprawnie i niemal cała powierzchnia handlowa została już wynajęta.