Wizualizacja Galerii Jurowieckiej

Jednym z wystawców na tegorocznym Shopping Center Forum & Trade Fair było Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Firma prezentowała swoje dwa projekty, które są obecnie realizowane – Galeria S i Galeria Jurowiecka.

– Targi Shopping Center Forum były dla nas doskonałym miejscem do zaprezentowania realizowanych obecnie przez Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus obiektów: Galerii S w Siedlcach i Galerii Jurowieckiej w Białymstoku. Nasze stoisko odwiedziło bardzo wiele osób, a projekty cieszyły się dużym zainteresowaniem najemców – mówi Konstanty Strus, właściciel PB K. Strus. – Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów, które tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że realizowane projekty to strzał w dziesiątkę. Ogromną zaletą konferencji jest to że skupia w jednym miejscu i czasie praktycznie wszystkich najważniejszych graczy na rynku nieruchomości handlowych. Daje też możliwość zapoznania się z projektami handlowymi realizowanymi w innych miastach.

Zakończenie budowy Galerii S planowane jest w 2013 roku. Powierzchnia całkowita obiektu będzie wynosić 59,5 tys. mkw. przy czym powierzchnia najmu będzie mierzyć 34 tys. mkw. Galeria Jurowiecka zostanie otwarta w 2014 roku. Będzie mierzyć 54 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 25 tys. powierzchni najmu. Firmą odpowiedzialną za komercjalizację obu obiektów jest Aspenn sp. z. o.o.