Galeria Sfera

W listopadzie 2012 roku Galerii Sfera w Bielsku-Białej zostanie otwarty salon marki odzieżowej Gerry Weber. Butik marki znajdzie się na parterze galerii II i zajmie powierzchnię 171 mkw.

Galeria Sfera składa się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów marek polskich i zagranicznych, biurowca, hotelu Qubus, 25 kawiarni i restauracji, kina z 7 salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto na dachu Galerii znajduje się część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park. Galeria posiada największy w mieście parking na 2,2 tys. samochodów. Inwestorem projektu jest Bielsko Business Center sp. z o.o. Za jej komercjalizację odpowiada Jones Lang LaSalle. Także ta firma odpowiada za otwarcie salonu Gerry Weber w Galerii Sfera.

Jones Lang LaSalle jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe, w tym finansowe, usługi na rynku nieruchomości. Zespoły Jones Lang LaSalle oferują usługi w sektorze nieruchomości umożliwiając wzrost wartości klientom zainteresowanym najmem, obrotem lub inwestowaniem na tym rynku. Jones Lang LaSalle obsługuje klientów w 70 krajach w ponad 1000 lokalizacjach na świecie, poprzez sieć 200 korporacyjnych biur. Dochód firmy w 2011 roku wyniósł ponad 3.6 mld USD. Jones Lang LaSalle jest liderem na rynku zarządzania nieruchomościami i na świecie zarządza obiektami o łącznej powierzchni przekraczającej 195 milionów mkw.