Lokal sieci McDonald’s

McDonald’s, który powstaje na terenie galerii handlowej City Center będzie piątym obiektem sieci w Rzeszowie. Zakończenie prac planowane jest na koniec 2012 roku. Będzie to największy lokal tej sieci w regionie. Dwupoziomowy lokal zajmie 480 mkw. powierzchni.

– Centra handlowe to dla McDonald’s jeden z ważnych obszarów rozwoju sieci w Polsce. Obecnie sieć obejmuje ona 297 lokali, z czego kilkadziesiąt działa w takim właśnie otoczeniu. Mamy nadzieję, że nasza oferta trafi w oczekiwania klientów Galerii Handlowej City Center – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska. 156 restauracji prowadzonuch jest na zasadzie franczyzy przez 55 licencjobiorców. 

W tym roku sieć McDonald’s otworzyła 17 restauracji, a kolejnych 5 obiektów jest aktualnie w budowie. Wszystkie zostaną uruchomione jeszcze przez końcem tego roku.

W strefie foodcourt City Center Rzeszów na powierzchni o wielkości ok. 1,5 tys. mkw. znajdą się zarówno restauracje z obsługą kelnerską jak i serwujące dania typu fastfood oraz kawiarnie i wyspy kawowe i jogurtowe.