Wizualizacja CH Europa Centralna

Coffeeheaven podpisało w centrum handlowym Europa Centralna umowę najmu lokalu o powierzchni około 100 mkw. – To prawdopodobnie najpopularniejsza sieć kawiarni w Polsce , cieszymy się , że jej zarząd wybrał Europę Centralną na pierwszą lokalizację w Gliwicach – powiedział Robert Gietko, Leasing Manager, Helical Poland.

Coffeeheaven istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Ponad 100 kawiarni tej marki jest zlokalizowanych w najpopularniejszych centrach handlowych w Polsce.

Centrum handlowe Europa Centralna jest skomercjalizowane w około 80 proc. Wśród najemców znajdują się takie marki jak min.: Castorama, Tesco Extra, Saturn, Jula, Jysk, RTV Euro AGD, Ski Team, Smyk, Reserved, Cropp, House, Mohito, Takko, H&M, City Sport, KappAhl, Cubus, Lindex, Empik, CCC, Solar, Promod, Home&You, Kakadu, Douglas, Super-Pharm, Rossmann, Apart, YES oraz McDonald’s.

Obiekt jest zlokalizowany przy węźle Sośnica, łączącym autostrady A1, A4 i drogę krajową 44, jego zasięg oddziaływania to 4,9 milionów klientów w godzinnej strefie dojazdu. Wartość inwestycji przekracza 150 milionów euro. Inwestorem centrum jest Helical Poland.